ENVY Therapy® Systém
ktorý naozaj
pomáha

MUDr. Kožuchová:
„Důležité je, aby kosmetika
naší pleti opravdu pomáhal“

V dermatologické praxi se dennodenně setkávám s klientkami různých věkových kategorií, které se dlouhodobě potýkají s různými problémy pleti a snaží se je řešit používáním...

Vitajte v ENVY Therapy®

Už nie je potrebné robiť kompromisy. Na prvom mieste je pre nás funkčnosť a čistota zloženia, ktorým môžete dôverovať. Spájame to najlepšie, čo ponúka príroda, podporené vedou. Nosným pilierom sú dermatológmi vyvinuté kozmetické produkty, ktoré v sebe prepájajú účinok patentovaných látok a organických surovín v tej najčistejšej forme. Aj preto je filozofia
ENVY Therapy® = CLEAN.

bez silikónov bez farbív bez toxínov bez minerálnych olejov bez parabénov bez parfumov bez GMO

Inovatívne zloženie

„Dôležité je, aby kozmetika našej pleti naozaj pomáhala. Preto v ENVY Therapy® kladieme najväčší dôraz na zloženie. Na jedinečnom prepojení účinných látok s vedecky potvrdenou účinnosťou a organických surovín v najčistejšej forme bez chemických látok - silikónov, parabénov, GMO, farbív, toxínov či parfumov. Naše produkty zaručujú vysokú efektivitu.” — MuDr. Zuzana Kožuchová,
primárka dermatológie Kliniky ENVY®

Krása je veda!

Všetky produkty sú vyrábané v malých sériách, sú dermatologicky testované, nekomedogénne, netestované na zvieratách a vhodné aj pre citlivú pokožku. V ENVY Therapy® vnímame krásu vedome a preto sú naše rozhodnutia smart v každom jednom kroku od zloženia, diagnostiky pleti až po obalový systém. Do detailov. Pretože tie nakoniec tvoria inteligentný a fungujúci celok.

obsahujú patentované účinné látky s vedecky potvrdenou účinnosťou
obsahujú priemerne
94 % organických zložiek
sú vyrábané
v malých sériách
sú vhodné aj
pre citlivú pokožku
a sú nekomedogénne
sú dermatologicky
testované
nie sú testované
na zvieratách

3 úrovně péče

Třemi stavebními pilíři ENVY Therapy® jsou produkty pro domácí použití, kosmetické ošetření a medicínské mezoterapie. Nejdůležitější je však Vaše odhodlání, systematičnost a uvědomění, neboť krása je věda.
ENVY Therapy®Domácí péčeKosmetické produkty vyvinuté na jedinečném propojení patentovaných účinných látek s vědecky potvrzenou účinností a organických surovin v nejčistší formě.
ENVY Therapy®Kosmetické ošetřeníDruhý stupeň systému ENVY Therapy®. Účinné ošetření s aplikací aktivní látky speciální elektroporací a zejména odstranění nežádoucích povrchových buněk.
ENVY Therapy®Medicínské mezoterapieMezoterapie je mírně invazivní metoda, která pleť revitalizuje, rozjasňuje, sjednocuje barevný tón, hydratuje a hloubkově pročišťuje.

4 linie účinných látek

Unikátní koncept vyvinutý Klinikou ENVY® přináší profesionální řešení problémů pokožky, které jsou spojeny se stárnutím, suchou pletí, pigmentacemi a sklonem k akné. Každá linie: Antiaging, Brightening, Hydrating, Clearing je postavena na patentované účinné látce a komplexně řeší specifický problém pleti.
ENVY Therapy®AntiagingA stárnoucí pleť ztrácející pevnost a se sklonem k vytváření vrásek
ENVY Therapy®BrighteningNa pleť s nejednotným tónem až sklonem k hyperpigmentaci
ENVY Therapy®Hydratingna dehydratovanou a suchou pokožku
ENVY Therapy®ClearingNa problémy s nečistou a pórovitou pletí se sklonem k akné