BLOG

Pleť ako dôkaz 2019: Čo prezradila jedinečná štúdia?

Projekt „Pleť ako dôkaz 2021“ je voľným pokračovaním štúdie z roku 2019, vďaka ktorej sme od vás získali množstvo cenných postrehov a vďaka ktorým môžeme v ENVY Therapy® neustále posúvať svoje hranice. Chcete vedieť, aké boli výsledky tejto unikátnej štúdie?

Vy ste nám ukázali svoje problémy a my sme vás ich naučili riešiť. Rovnaký princíp túžime uplatniť aj v tomto ročníku, do ktorého sa stále môžete prihlásiť. 

Registrácia

Jedinečná štúdia ako dôkaz

Projekt Pleť ako dôkaz uzrel svetlo sveta prvýkrát v roku 2019. Cieľom bolo vytvoriť vlastnú štúdiu, pomocou ktorej sme plánovali odprezentovať účinky a funkčnosť všetkých 3 úrovní nášho ENVY Therapy® systému. To znamená, domáca starostlivosť, kozmetické ošetrenia a medicínske mezoterapie. „Na prvom mieste je pre nás funkčnosť a čistota zloženia, ktorým môžete dôverovať. Spájame to najlepšie, čo ponúka príroda, podporené vedou,” hovorí zakladateľka značky Natália Selveková. 

„Je pre nás nesmierne dôležité poukázať hlavne na účinky a funkčnosť produktov, ktorú garantujeme. K tomu sú potrebné dôkazy. Preto sme sa tie naše rozhodli ukázať dôveryhodnou a zároveň úplne prirodzenou cestou. Na skutočných ženách a mužoch, v reálnom čase. Autenticky a pravdivo,” dopĺňa myšlienku vzniku Pleť ako dôkaz. Štúdia, do ktorej sa v roku 2019 zaregistrovalo vyše 1 000 záujemcov z celého Slovenska, trvala 90 dní a vybraných bolo nakoniec 100 účastníkov. Projekt prebiehal v spolupráci s organizácioiu ECRIN pod záštitou Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach.

Výsledky a zaujímavosti

Účastníci projektu absolvovali najskôr základné merania a diagnostiku pleti a potom ich čakalo samotné 3 mesačné testovanie produktov, vybraných podľa typu pleti, na vlastnej koži. Niektorí z nich absolvovali aj kozmetické vyšetrenia a medicínske mezoterapie, aby si vyskúšali celý ENVY Therapy® 3-úrovňový komplexný systém starostlivosti o pleť.

“Najväčší záujem o štúdiu bol jednoznačne v kategórii problematickej a stárnucej pleti, či pleti s depigmentáciami. A presne to boli aj účastníci, ktorí pri finálnych meraniach mohli vidieť najväčšie zmeny,” hovorí spokojne Natália. „Z niektorých absolventiek štúdie sa dokonca stali naše verné klientky, ktoré nás pravidelne navštevujú.“
Vďaka vysokému záujmu z vašej strany a výsledkom z prvej štúdie sme sa rozhodli v projekte pokračovať a zamerať sa tento krát čisto na testovanie produktov ENVY Therapy®. Ročník Pleť ako dôkaz 2021 prichádza s viacerými zmenami a s nosnou témou #nofiltertherapy®, do ktorej sa zapojilo aj niekoľko známych a úspešných Sloveniek. 

Viac o projekte

  • Vyše 1 000 zaregistrovaných záujemcov, 100 vybraných účastníkov štúdie
  • 90 dní testovania produktov ENVY Therapy® na vlastnej koži
  • Prvé účinky pocítili účastníci štúdie do 2 týždňov od testovania a prvé viditeľné výsledky už po 1 mesiaci testovania
  • Najobľúbenejším produktom podľa štúdie PAD 2019 sa stal Brightening Serum (preklik na envytherapy Brightening Serum, pozn.)
  • Najviditeľnejšie výsledky sa dosiahli v kategórii Clearing a Brightening
91,2%

účastníkov pocítilo účinky používania do 2 týždňov od začatia aplikácie

85,9%

badá už po 1. mesiaci viditeľné zlepšenie pleti

94,7%

účastníkov označilo produkt ENVY Therapy® za najlepší aký doposiaľ používali

98,2%

plánuje po skončení štúdie naďalej pokračovať v ošetrovanií pokožky produktami ENVY Therapy®

100%

účastníkov by odporučilo ENVY Therapy® svojim známym

92,5%

účastníkom zmenila filozofia ENVY Therapy® ich pohľad na starostlivosť o pleť

Výsledky vychádzajú zo sebahodnotenia 57 účastníkov štúdie Pleť ako dôkaz 2019 Kliniky ENVY®, po 90 dňoch používania kozmetických produktov ENVY Therapy®

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.