ENVY Therapy® Systém
ktorý naozaj
pomáha

„Nie sme len kozmetika.
Máme v tom systém.“
— Natália Selveková, zakladateľka ENVY Therapy®

ENVY Therapy® je nami vyvinutý ucelený systém komplexnej starostlivosti o pokožku, zameraný na 3 úrovne - domácu starostlivosť, kozmetické ošetrenia a medicínske mezoterapie. Vzniká tak kompaktný celok, ktorého základom sú produkty s vedecky overeným efektom, vysokovýkonnými surovinami a inovatívnymi receptúrami.

Vitajte v ENVY Therapy®

Už nie je potrebné robiť kompromisy. Na prvom mieste je pre nás funkčnosť a čistota zloženia, ktorým môžete dôverovať. Spájame to najlepšie, čo ponúka príroda, podporené vedou. Nosným pilierom sú dermatológmi vyvinuté kozmetické produkty, ktoré v sebe prepájajú účinok patentovaných látok a organických surovín v tej najčistejšej forme. Aj preto je filozofia
ENVY Therapy® = CLEAN.

bez silikónov bez farbív bez toxínov bez minerálnych olejov bez parabénov bez parfumov bez GMO

Inovatívne zloženie

„Dôležité je, aby kozmetika našej pleti naozaj pomáhala. Preto v ENVY Therapy® kladieme najväčší dôraz na zloženie. Na jedinečnom prepojení účinných látok s vedecky potvrdenou účinnosťou a organických surovín v najčistejšej forme bez chemických látok - silikónov, parabénov, GMO, farbív, toxínov či parfumov. Naše produkty zaručujú vysokú efektivitu.” — MuDr. Zuzana Kožuchová,
primárka dermatológie Kliniky ENVY®

Krása je veda!

Všetky produkty sú vyrábané v malých sériách, sú dermatologicky testované, nekomedogénne, netestované na zvieratách a vhodné aj pre citlivú pokožku. V ENVY Therapy® vnímame krásu vedome a preto sú naše rozhodnutia smart v každom jednom kroku od zloženia, diagnostiky pleti až po obalový systém. Do detailov. Pretože tie nakoniec tvoria inteligentný a fungujúci celok.

obsahujú patentované účinné látky s vedecky potvrdenou účinnosťou
obsahujú priemerne
94 % organických zložiek
sú vyrábané
v malých sériách
sú vhodné aj
pre citlivú pokožku
a sú nekomedogénne
sú dermatologicky
testované
nie sú testované
na zvieratách

3 úrovne starostlivosti

Tromi stavebnými piliermi ENVY Therapy® sú produkty na domáce použitie, kozmetické ošetrenia a medicínske mezoterapie. Najdôležitejšie je však Vaše odhodlanie, systematickosť a uvedomelosť, lebo krása je veda.
ENVY Therapy®Domáca starostlivosťKozmetické produkty vyvinuté na jedinečnom prepojení patentovaných účinných látok s vedecky potvrdenou účinnosťou a organických surovín v najčistejšej forme.
ENVY Therapy®Kozmetické ošetreniaDruhý stupeň systému ENVY Therapy®. Účinné ošetrenia s aplikáciu aktívnej látky špeciálnou elektroporáciou a najmä o odstránenie nežiadúcich povrchových buniek.
ENVY Therapy®Medicínske mezoterapieMezoterapia je mierne invazívna metóda, ktorá pleť revitalizuje, rozjasňuje, zjednocuje farebný tón, hydratuje a hĺbkovo prečisťuje.

Štyri línie produktov ENVY Therapy®

Unikátny koncept ponúka profesionálne riešenia kožných problémov súvisiacich so starnutím, hyperpigmentáciou, suchou pleťou a sklonom k akné. Každá línia – Antiaging, Brightening, Hydrating a Clearing, je založená na účinnej patentovanej látke a poskytuje komplexné riešenie konkrétneho problému pleti.
ENVY Therapy®AntiagingNa starnúcu pleť strácajúcu pevnosť a so sklonom k vytváraniu vrások
ENVY Therapy®BrighteningNa pleť s nejednotným tónom až sklonom k hyperpigmentáciám
ENVY Therapy®HydratingNa dehydratovanú a suchú pokožku
ENVY Therapy®ClearingNa problémy s nečistou a pórovitou pleťou so sklonom k akné