• Pleť ako dôkaz

  Nezáleží na farbe, nezáleží na dĺžke ani na strihu. Dôležitá je ich kvalita a zdravie.
  A tým my veríme. Uveria aj vaše vlasy.

Hľadáme vás!

Trápi vás vypadávanie vlasov, strata ich hustoty, rednutie či problémy s vlasovou pokožkou? Potom hľadáme práve vás.

ENVY Therapy® dôveruje Hair Ampoules, ktoré sme vyvinuli v spolupráci s odborníkmi na trichológiu a vlasovú mezoterapiu. Ich účinok vieme navyše zosilniť vďaka aplikácii pomocou ultrazvuku či domácemu mikroihličkovaniu. Šikovné kozmetické pomôcky HAIR Ultrasonic Therapy alebo Mezo Stamp podporia hustotu a rast vlasov a zabránia ich vypadávaniu.

Ak túžite po kvalitných vlasoch, zdravej vlasovej pokožke a chcete podstúpiť funkčnú kúru s výsledkami, prihláste sa do štúdie Pleť ako dôkaz - HAIR 2023.

Pravdivá. Autentická. Funkčná.

ENVY Therapy® nie je len kozmetika. Máme v tom systém, spoliehame sa na vedu, prioritou je pre nás účinok produktov, v ktorých kombinujeme patentované zložky a organické suroviny v najčistejšej forme.

Funkčnosť svojich produktov poznáme a garantujeme. Neustálym napredovaním sa už pri samotnej aplikácii snažíme ešte viac zvyšovať ich účinok. Našou odpoveďou sú kozmetické pomôcky na domáce použitie.

Pre ENVY Therapy® ste v celom procese najdôležitejší a práve preto je tu štúdia Pleť ako dôkaz – HAIR 2023. Pravdivosť tkvie v autenticite.

Zo všetkých prihlásených účastníkov zo Slovenska a Českej republiky vyberieme dvadsať, ktorým zašleme ENVY Therapy® Hair Ampoules, kozmetickú pomôcku na ich aplikáciu (HAIR Ultrasonic Therapy alebo Mezo Stamp) a potrebné inštrukcie. Doba testovania bude prispôsobená ENVY Therapy® vlasovej kúre. Výsledky vyhodnotíme a zverejníme na našom webe aj sociálnych sieťach.

Podmienky účasti

1. Časť:

 • Vyplnenie formulára. (PRIHLASOVANIE UŽ BOLO UKONČENÉ.)

2. Časť pre vybraných uchádzačov:

 • Zaslanie fotografií so špecifickými parametrami (rozpustené vlasy, vlasy v cope, detail na problém, ktorý vás trápi, atď…). Zábery PRED začatím štúdie.
 • Priebežné fotenie počas trvania určenej kúry.
 • Výsledné fotenie. Zábery PO ukončení štúdie.
 • Vyplnenie formulárov o skúsenostiach s ENVY Therapy® Hair Ampoules a HAIR Ultrasonic Therapy alebo Mezo Stamp.
 • Súhlas s použitím fotografií a informácií zo štúdie.
 • Spolupráca na sociálnych sieťach a propagačných činnostiach.

Informujte nás o svojich dojmoch, postrehoch, účinku produktu, prípadných komplikáciách a návrhoch na zlepšenie. Nezabúdajte, že pre ENVY Therapy® ste najdôležitejší.

Prihlasovanie ukončené.

Ďakujeme vám za záujem.


produkty ENVY Therapy®