• #nofilter  #nofiltertherapy®
  Pleť ako dôkaz

  Bez masiek a prikrášľovania.
  Bez skratiek a zázrakov. S dôkazmi.

 • #nofilter  #nofiltertherapy®
  Pleť ako dôkaz

  „Krása je veda. Nepotrebuje skratky ani appky. Pracuje s dôkazmi a ty sa o nich môžeš presvedčiť na Pleť ako dôkaz.”

  — Dominika Cibulková

Pravdivá, autentická a funkčná.

Jednoduché, no pritom absolútne kľúčové heslá, ktorými smerujeme nielen filozofiu značky ENVY Therapy®, ale aj jedinečný projekt „Pleť ako dôkaz“. To, kto sme a ako fungujeme, chceme vyjadriť práve prostredníctvom vás. Pretože na vašej pokožke záleží.

ENVY Therapy® nie je len kozmetika. Chceme byť dôkazom kozmetiky. A práve vy môžete byť dôležitou súčasťou nášho posolstva. Práve vaša pleť môže byť ENVY – závideniahodná.

“Je pre nás dôležité poukázať na to, že zdravé sebavedomie a spokojnosť vychádza z vlastnej prirodzenosti,” hovorí zakladateľka značky Natália Selveková. “Keď máte zdravú a krásnu pleť, o ktorú sa v ENVY Therapy® snažíme, nepotrebujete predsa filter, ani skrášľujúcu apku. A to je skutočne oslobodzujúce.”

#nofilter #nofiltertherapy® #pletakodokaz

Čo získate?

Po vyhodnotení všetkých prihlasovacích formulárov budeme vybraných účastníkov štúdie kontaktovať najneskôr 8. februára.

Ak ste sa zapojili do štúdie “Pleť ako dôkaz” a budete vybraný ako účastník/ účastníčka projektu, dostanete kozmetické produkty ENVY Therapy® podľa typu vašej pleti zdarma počas celého trvania projektu (február - marec 2021). To znamená kompletnú kozmetickú rutinu - odličovače, krémy, séra aj s doplnkovou starostlivosťou ako masky, peelingy či domáce mezoterapie v podobe intenzívnych kúr presne podľa typu vašej pleti. Komplexná ENVY Therapy® starostlivosť na 60 dní v hodnote 600 až 800 € zdarma. Okrem toho absolvujete odbornú diagnostiku pleti a získate cenné rady, ktoré vás v starostlivosti o pokožku posunú na inú úroveň.

Účastníci, ktorých začiatkom februára 2021 vyberieme ako tváre kampane, získajú okrem spomínaných výhod aj možnosť vyskúšať si, aké je to stáť na čele reklamnej kampane, absolvujú fotenie s profesionálnym tímom, či prezentáciu na sociálnych sieťach. 

Produkty ENVY Therapy®

Filozofia projektu

Projekt „Pleť ako dôkaz 2021“ je voľným pokračovaním štúdie z roku 2019, vďaka ktorej sme od vás získali množstvo cenných postrehov a vďaka ktorým môžeme neustále posúvať svoje hranice. Vy ste nám ukázali svoje problémy a my sme vás ich naučili riešiť. Rovnaký princíp túžime uplatniť aj teraz.

Projekt “Pleť ako dôkaz 2021” bude prebiehať v spolupráci s organizáciou Slovacrin pod záštitou Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika. Tento unikátny projekt je štúdiou, ktorou chceme skúmať a prezentovať účinky nášho 3-úrovňového systému starostlivosti o pleť na skutočných ženách a mužoch v reálnom čase. Počas nej budú mať vybraní účastníci s rôznymi problémami a typom pleti možnosť vyskúšať a používať produkty ENVY Therapy® na domácu starostlivosť. To znamená, že produkty ENVY Therapy® skutočne používate a ich samotná prezentácia je tak postavená na reálnych základoch. Hodnoverná a autentická. Presne taká, akou chceme, aby bola naša značka.

Úplne nová kampaň

Oproti minulému ročníku, bude projekt „Pleť ako dôkaz“ prebiehať na Slovensku aj v Čechách, čo je novinka, ktorou plánujeme zaujať aj na českom trhu. Navyše, celý projekt chceme povýšiť na hlavnú kampaň ENVY Therapy®, kde základným pilierom budete opäť vy.

Z účastníkov štúdie “Pleť ako dôkaz 2021” totiž vyberieme ešte niekoľkých kandidátov, ktorí sa stanú tvárami kampane a spolu so známymi ambasádorkami ENVY Therapy® budú prezentovať naše posolstvo. Rôzne typy problémov, rôzne typy pleti, rôzne príbehy… Aký je ten váš? Už sa nevieme dočkať. 

91,2%

účastníkov pocítilo účinky používania do 2 týždňov od začatia aplikácie

85,9%

badá už po 1. mesiaci viditeľné zlepšenie pleti

94,7%

účastníkov označilo produkt ENVY Therapy® za najlepší aký doposiaľ používali

98,2%

plánuje po skončení štúdie naďalej pokračovať v ošetrovanií pokožky produktami ENVY Therapy®

100%

účastníkov by odporučilo ENVY Therapy® svojim známym

92,5%

účastníkom zmenila filozofia ENVY Therapy® ich pohľad na starostlivosť o pleť

Výsledky vychádzajú zo sebahodnotenia 57 účastníkov štúdie Pleť ako dôkaz 2019 Kliniky ENVY®, po 90 dňoch používania kozmetických produktov ENVY Therapy®

Podmienky účasti

 • Vyplnenie registračného formulára do 15.01.2021 a prípadná účasť na výberovom castingu
 • Absolvovanie odbornej diagnostiky pleti v ENVY Therapy® - vstupné meranie miery hydratácie, elasticity, pigmentácie, prejavov starnutia - hĺbky a množstva vrások, produkcie mazu a zápalových procesov pleti a účasť na prípadných konzultáciách
 • Úvodné fotenie pleti: close-up zábery pokožky PRED (bez možnosti identifikácie)
 • Priebežné fotenie a meranie parametrov počas celého trvania štúdie
 • Výsledné fotenie pleti: close up zábery pokožky PO
 • Vyplnenie formulárov o používaní, dojmoch, pocitoch v určitých fázach štúdie
 • Súhlas s použitím fotografií aj informácií zo štúdie
 • Účasť na foteniach a prípadnom natáčaní (iba vybrané tváre kampane)
 • Spolupráca na sociálnych sieťach (iba vybrané tváre kampane)
 • Spolupráca na propagačných činnostiach kampane podľa vopred dohodnutého harmonogramu (iba vybrané tváre kampane)

Registrácia ukončená!

Ďakujeme za obrovský záujem a tešíme sa na príbeh vašej pleti.


Pleť ako dôkaz 2019

Štúdia „Pleť ako dôkaz“ sa v minulom roku tešila obrovskému záujmu, za čo vám ešte raz veľmi pekne Ďakujeme. Zverili ste sa nám s problémami vašej pleti a my sme vás ich naučili riešiť. Čo je viac, ako funkčná kozmetika a odborné postrčenie, ktoré starostlivosť o vlastnú pokožku posunie na inú úroveň?

Veríme, že si nenecháte ujsť príležitosť a s rovnakým záujmom sa do projektu, ktorý má zmysel, zapojíte aj teraz.

Tešíme sa na vás.

ENVY

Viac o minuloročnom projekte: Pleť ako dôkaz 2019: Čo prezradila jedinečná štúdia?

produkty ENVY Therapy®

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.