3 úrovne
starostlivosti

Ideálnym riešením pre pleť je harmónia troch úrovní starostlivosti nastavená individuálne podľa typu a stavu pleti. Na domácej úrovni ide o používanie kozmetiky ENVY Therapy® s obsahom príslušnej aktívnej látky. Na kozmetickom ošetrení, ideálne raz za 30 – 40 dní, ide o aplikáciu tej istej aktívnej látky špeciálnou elektroporáciou a najmä o odstránenie povrchových buniek zabraňujúcich pleti prijímať účinné látky z krémov a zo sér. Tretia, medicínska úroveň je cieleným mezoterapeutickým riešením problému pleti, odporúča ju individuálne dermatológ podľa závažnosti problému.

ENVY Therapy®Domáca starostlivosť

Kozmetické produkty vyvinuté na jedinečnom prepojení patentovaných účinných látok s vedecky potvrdenou účinnosťou a organických surovín v najčistejšej forme.
produkty

ENVY Therapy®Kozmetické ošetrenia

Druhý stupeň systému ENVY Therapy®. Účinné ošetrenia s aplikáciu aktívnej látky špeciálnou elektroporáciou a najmä o odstránenie nežiadúcich povrchových buniek.
viac o línii Kozmetické ošetrenia

ENVY Therapy®Medicínske mezoterapie

Mezoterapia je mierne invazívna metóda, ktorá pleť revitalizuje, rozjasňuje, zjednocuje farebný tón, hydratuje a hĺbkovo prečisťuje.
viac o línii Medicínske mezoterapie